ÜRÜNLERİMİZ

UĞUR TENEKE Ambalaj Ve Plastik San. A.Ş, Boya, Gıda, Kimya, Madeni Yağ, Yapıştırıcı, Zirai İlaç ve bir çok farklı sektöre yönelik baskılı / baskısız teneke kutu ve baskılı / baskısız ve IML (in-mold-labeling) etiketli plastik kova üretimi yapmaktadır.

Teneke Kutular

0.25 litreden 5 litreye kadar muhtelif boylarda, silindirik, köşeli ve konik ambalajlar. Bu ambalajlarımız da ADR / UN belgelerimiz de bulunmaktadır. Detaylar için firmamızı veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Konik Kovalar

3 litreden 25 litreye kadar muhtelif boylarda konik kovalar. Bu ambalajlarımızda hem sıvı hem de katı ürünler için ADR / UN belgelerimiz de bulunmaktadır. Detaylar için firmamızı veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Plastik Kovalar

1 litreden 22 litreye kadar yuvarlak, oval ve kare/dikdörtgen olmak üzere muhtelif boylarda plastik konik kovalar. Baskısız, Ofset baskılı ve IML etiket opsiyonu ile sunulur. Detaylar için firmamızı veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Baskılı Levha

Firmamız, artan kapasitesi dahilinde teneke kutu üreticilerine baskılı levha da tedarik edebilmektedir.

Yarı Mamül

Firmamız, kutu üreticilerine yönelik dip, kapak, çember gibi yarı mamülleri de tedarik edip ihraç etmektedir.

IML Dekorasyon

UĞUR TENEKE Ambalaj Ve Plastik San. A.Ş., plastik kovalarda kullanılan iml etiket teknolojisini de müşterilerine sunmaktadır. Bu etiketler; standart (regular), UV laklı, şeffaf, metalik efektli ve muhtelif farklı modellerde olarak üretilip ambalajlara uygulanır.

+90 262 754 0110 pbx

+90 262 754 0123

DOSB 2.KISIM D-2006 Sok. No.4 Dilovası 41455 Kocaeli Turkey

©UGUR TENEKE A.S.