KALİTEMİZ

Daha iyi, daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz!

Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş. konusunda ülkemizin önde gelen teneke kutu ve plastik kova üreticisi firmalarından biridir. Firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek için üstün kaliteli ürünlerini uygun rekabetçi fiyatlarla istenen zamanda teslim etme amacındadır.
Ürünlerimiz tamamen müşteri taleplerini karşılamaya yönelik olarak üretilmektedir. Bu amaç ile güvenilirlik, teknik şartlara uygunluk ve sağlamlık, üretimimizde önemle üzerinde durduğumuz temel ilkelerdir.

Kaliteyi iyileştirme çalışmalarımız, sistematik ve planlı bir şekilde güncel teknoloji takibi , makina parkının geliştirilmesi ve reorganize edilmesi tüm teknik ve idari personelimizin katılımı ile birlikte iç ve dış müşterilerimizin mutluluğuna öncelik verilerek sürdürülmektedir.

Kalite El Kitabında yayınlanmış olan politika ve prosedürler Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik San. A.Ş.yönetiminin tam desteğine sahiptir. Bütün Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik San. A.Ş. çalışanları için Kalite El Kitabı gereksinimlerine uymak zorunludur. Kalite yönetimi bu el kitaplarını geliştirme, dağıtma ve çalıştırma sorumluluğuna sahiptir.

Yönetim olarak çalışanlarımızın eğitimini en üst düzeyde tutarak politikamızın herkes tarafından benimsenmesine ve çevremizinde korunarak kaynaklarımızın en etkin şekilde kullanılmasına gayret etmekteyiz.

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

 

Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik San. A.Ş.  olarak gıda ambalajı üreticisi olmanın gerektirdiği şekilde gıda güvenliğine yönelik tehlikeleri kontrol altında tutarak, tüketicinin sağlığına zarar vermeyecek ambalaj sunmayı garanti ederiz.

 

Yasal zorunlulukları dikkate alarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyet düzeylerini artırmak öncelikli hedefimizdir.

 

Talep edilen ürünleri sorunsuz ve tam zamanında, en üstün kalite ile sunmak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak.

 

Uğur Teneke Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş. olarak yönetim sistemlerimizi ve ürünlerimizi pazarın beklentileri doğrultusunda iyileştirirken aynı zamanda çalışanlarımızın yetkinliklerini ve eğitim seviyelerini sürekli iyileştirme amacını taşımaktayız.

  

İyileştirme çalışmalarımız, sistematik ve planlı bir şekilde güncel teknoloji takibi, makina parkının geliştirilmesi ve reorganize edilmesi tüm teknik ve idari personelimizin katılımı ile birlikte iç ve dış müşterilerimizin mutluluğuna öncelik verilerek sürdürülmektedir.

+90 262 754 0110 pbx

+90 262 754 0123

DOSB 2.KISIM D-2006 Sok. No.4 Dilovası 41455 Kocaeli Turkey

©UGUR TENEKE A.S.