ŞİRKET PROFİLİ

UĞUR TENEKE Ambalaj ve Plastik Sanayi A.Ş., ambalaj üretimine 1954 yılında İstanbul/Cibali’deki atölyesinde başlamıştır. Zaman içerisinde kendisini, teknolojisini, makine parkını, kalite ve Ar-Ge yatırımlarını yenileyerek, günümüz teknolojisi ile üretimine Dilovası Organize Sanayi bölgesindeki 17.500 m2 kapalı olmak üzere, toplam 25.500 m2’lik yeni tesisine taşınmıştır.

Firmamız, kurulduğu ilk günden beri çalışmalarına müşteri ve çözüm odaklı yaklaşarak devam etmektedir. Değişen zaman içerisinde, pazarı, pazardaki yenilikleri, yeni ürünleri ve teknolojileri çok yakından takip ederek günümüze gelmiştir.

Firmamız, bünyesinde bulunan teneke kutu ve plastik kova üretim hatlarını her dönem teknolojik gelişmelere paralel olarak yenilemektedir.

Üretmekte olduğumuz teneke kutu ve plastik kovalar ile ilgili bütün yenilikleri dünya çapında yakından takip edip izleyen firmamız, sürekli araştırma ve gelişme içerisindedir.

Bu araştırmalarını teknolojik laboratuvarlarında deneyip, daha da geliştirmek için hiçbir maliyetten kaçınmamaktadır.

Firmamızın yoğun çaba göstermiş olduğu konulardan biri ise, pazara sürekli yenilik sunup, tedarikçisi olduğu firmalara rekabet avantajı sağlamaktır. Bu çerçevede firmamız gerek yeni ürün, gerekse kalite bölümü ve laboratuvarlarına yapmış olduğu yatırımlarına sürekli olarak devam edecektir.

+90 262 754 0110 pbx

+90 262 754 0123

DOSB 2.KISIM D-2006 Sok. No.4 Dilovası 41455 Kocaeli Turkey

©UGUR TENEKE A.S.